Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Koła Czarna Woda.

przez Adam | 20 grudnia 2016

W dniu 15 stycznia 2017 r. niedziela o godz. 9.45 w sali konferencyjnej U. M. w Czarnej Wodzie odbędzie się zebranie sprawozdawczo wyborcze koła 52 Czarna Woda. W przypadku  braku wymaganej liczby członków koła drugi termin zebrania w tym samym dniu o godz. 10.00. W programie zebrania sprawozdanie z działalności koła za rok 2016, wybory prezesa kola, zarządu i organów koła na następną kadencję, plany i zamierzenia na rok 2017. Zapraszamy kolegów wędkarzy i sympatyków koła szczególnie ze względu na wybory do licznego udziału w zebraniu.

ZARZĄD KOŁA

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Koła Czarna Woda. została wyłączona

Opłaty na rok 2017.

przez Adam | 20 grudnia 2016

Sprzedaż znaków PZW na rok 2017 będzie prowadz0na w dniach : 30 grudnia 2016 r. w godz. 15.00 do 17.00 .   Następna sprzedaż w każdą drugą sobotę miesięcy od stycznia do kwietnia 2017 r. Plus dodatkowo w ostatnią sobotę tj. 29. kwietnia 2017 r. w godz. 15.00 do 16.00. Sprzedaż będzie się odbywała w siedzibie koła w bud. Urzędu Miejskiego w Czarnej Wodzie. Proszę pamiętać o obowiązku zdawania rejestrów połowów za rok 2016. Szczegółowe informacje u skarbnika koła kol. Adama Pliszki tel.517042 832.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Opłaty na rok 2017. została wyłączona

Komunikat organizacyjny.

przez Adam | 6 listopada 2016

W dniu 12 listopada tj. w sobotę o godz. 17.00 w siedzibie koła, odbędzie się połączone zebranie Zarządu koła, Komisji Rewizyjnej, Sądu koleżeńskiego i Rzecznika dyscyplinarnego. Tematyka obrad to zamierzenia na rok 2017 oraz przygotowania do zebrania sprawozdawczo wyborczego koła które odbędzie się na początku 2017 . Obecność obowiązkowa.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Komunikat organizacyjny. została wyłączona

Wyniki zawodów Lipień Jesieni.

przez Adam | 16 października 2016

W niedzielę 16 października na rzece Wdzie odbyły się zawody w dyscyplinie muchowej. Celem połowu były lipienie. Startowało 8 zawodników , pięciu z nich udało się złowić lipienia który osiągnął wymiar ponad 340 mm. Zawody trwały od godz. 10.00 do 14.30. Pierwsze miejsce zdobył Jerzy Szlęk łowiąc komplet trzy sztuki co dało wynik 2190 pkt. drugi wynik dnia osiągnął Ryszard Korczak 2 szt.1529 pkt. trzeci był Mirosław Karolczyk 2 ryby 1445 pkt. czwarty był Roland Wegner 1 szt.693 pkt. piąty Adam Kiedrowski 627 pkt. Były to ostatnie zawody naszego koła w 2016 r. a więc do zobaczenia w 2017 r.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów Lipień Jesieni. została wyłączona

Zawody muchowe ,,Lipień Jesieni”

przez Adam | 11 października 2016

W niedzielę 16 października odbędą się kolejne IX zawody muchowe na rzece Wdzie. Zbiórka zawodników o godz. 9.30 na kajakarni. Składka na ognisko 20 zł. Szczegółowych informacji udziela kol. Przemek Wieczerzycki tel.507018343.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zawody muchowe ,,Lipień Jesieni” została wyłączona

Odłów kontrolny na jez. Skrzynki.

przez Adam | 24 września 2016

W dniach 16 i17 września ekipa pracowników Okręgu składająca się z ichtiologów, rybaka i strażnika w obecności przedstawicieli naszego koła wykonała odłowy kontrolne na jeziorze Skrzynki. Odłowy te są obowiązkowe i wynikają z umowy na dzierżawę jeziora podobnie jak zarybianie. Celem było zbadanie zdrowotności, kondycji i liczebności gatunków ryb występujących w jeziorze. Wg. opinii głównego ichtiologa Okręgu p. Grzegorza Gęsiarza stan zdrowotny i pogłowie są bardzo dobre. Dokładne sprawozdanie z odłowu będzie podane na zebraniu wyborczym koła.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Odłów kontrolny na jez. Skrzynki. została wyłączona

Wyniki zawodów o Puchar Prezesa.

przez Adam | 19 września 2016

W dniu 10 września odbyły się zawody gruntowe o Puchar Prezesa koła. W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Do klasyfikacji zaliczano ryby o długości od 18 cm. Wędkowanie przy mglistej, ciepłej pogodzie trwało ponad cztery godz. Zwycięzcą został Remigiusz Kiedrowski z wynikiem 682 pkt. Drugi był Tomasz Miszewski – 444 pkt. Trzeci Jacek Glinicki – 401 pkt. Kolejne miejsca zajęli : Marek Makowski, Jarosław Ossowski, Andrzej Babiński. Zawody te były ostatnimi w klasyfikacji GP nizinnej na rok 2016. Po zawodach wręczenie Pucharu zwycięzcy oraz nagród dokonał Prezes kola kol. Stefan Wasiniewski.

Przed nami jeszcze ostatnie w tym roku zawody tj. Lipień Wdy. Do zobaczenia nad wodą.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów o Puchar Prezesa. została wyłączona

Zawody gruntowe

przez Kris | 5 września 2016

W dniu 10 września tj. w sobotę na jez. Skrzynki odbędą się zawody gruntowe. Zbiórka uczestników o godz. 5.3o przy strumyku. Łowimy na dwie wędki gruntowe ( bez spławika ). Do wagi zaliczane będą ryby powyżej 18cm, reszta zgodnie z regulaminem. Zgłoszenia do kol. S. Wasiniewskiego tel. 505330965 do czwartku 08.09.2015r włącznie. W razie dużej ilości uczestników będą stanowiska z brzegu dlatego prosimy o zabranie długich butów. Składka na ognisko w wys. 2o zł. płatna na miejscu zawodów. Zawody zaliczane są do klasyfikacji GP koła nizinnej.

Zapraszamy członków koła.

Zarząd.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zawody gruntowe została wyłączona

Sprzątanie brzegu nad jeź. Wieck.

przez Adam | 29 czerwca 2016

W dniu 30 czerwca tj. w czwartek odbędzie się sprzątanie brzegu przy starym parkingu nad jeź. Wieck. Zbiórka o godz 14.00 nad wodą proszę zabrać gumowe buty i rękawice będziemy zbierać śmiecie oraz usuwać stare łódki. Zapraszamy kolegów wędkarzy szczególnie tych którzy wędkują na Wiecku. Nie będzie cennych nagród do zdobycia ale liczymy na dobrą frekwencję bo zezwolenia na wody bydgoskie wykupiło ok. 50 osób.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Sprzątanie brzegu nad jeź. Wieck. została wyłączona

Spotkanie Straży Rybackiej koła Czarna Woda.

przez Adam | 20 czerwca 2016

W sobotę 18 czerwca odbyło się spotkanie Zarządu Koła i Straży Rybackiej koła Czarna Woda. W spotkaniu uczestniczył wice prezes okręgu ds. ochrony wód kol. Mirosław Karolczyk. Spotkanie odbyło się po kontroli wód na jeź. Skrzynki, Smolnik i rzece Wdzie. Głównym celem było omówienie bieżących spraw koła, a więc zawody oraz problem posprzątania porzuconych łodzi na jeź. Wieck. Następnie odbyło się wręczenie czapek i koszulek strażnikom koła do używania podczas kontroli. Po tym odbyła się prezentacja nowego nabytku naszej straży tj. łodzi plastikowej, specjalistycznej przyczepki do łodzi oraz silnika elektrycznego wraz z osprzętem. Całość tego zakupu to koszt ponad 8 tys. zł. Udało się nam tę sumę zebrać dzięki pomocy Zarządu Okręgu, zakup przyczepy ok 3 tys. zł.,  Nadleśnictwu Czersk zakup silnika wspólnie ze środkami koła 1500 zł., zakup łodzi, plandeki i sprzętu asekuracyjnego ze środków zebranych od sponsorów oraz członków koła przy okazji zawodów i spotkań koła. Komendant Straży Klemens Rulewski złożył podziękowania dla Zarządu Okręgu na ręce  kol.Mirosława Karolczyka oraz wszystkim którzy przyczynili się do tego zakupu. Dzięki tej łodzi będzie lepsza możliwość przepr0wadzenia kontroli naszych wód.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Spotkanie Straży Rybackiej koła Czarna Woda. została wyłączona