Wyniki nocnych zawdów SSR.

przez Adam | 9 lipca 2019

W nocy z piątku 6 lipca na sobotę, odbyły się nocne zawody wędkarskie strażników naszego koła. Startowało 12 uczestników. Tym razem pogoda dała w kość zawodnikom, w nocy temp. spadła do 6 stopni. Ale zawodników na duchu podtrzymywały gorące napoje oraz żurek a nad ranem fasolka po bretońsku przygotowana przez niezawodnego jak zwykle kol. Klemensa. Po 10 godz. połowu wyłoniono zwycięzcę. Pierwsze miejsce nie dając szans konkurencji zajął kol. Adam Kiedrowski z wynikiem 3050 pkt. deklasując resztę stawki. drugi był Grzegorz Kaczyński, trzeci Remigiusz Kiedrowski. Ryby nie chciały tej nocy współpracować. Puchary i nagrody ufundowane przez firmę AD-BUD wręczał zwycięzcom kol. Adam Pryba któremu uczestnicy podziękowali brawami za sponsoring. Brawa otrzymał też kol. Klemens Rulewski za przygotowanie i organizację zawodów oraz smacznych posiłków. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali praktyczne latarki ufundowane przez SSR. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcia i do zobaczenia na następnych zawodach.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki nocnych zawdów SSR. została wyłączona

Uwaga wędkarze.

przez Adam | 30 czerwca 2019

W nocy z 5. na 6. lipca na jeź Skrzynki odbędą się nocne zawody gruntowe Straży Rybackiej koła 52 Czarna Woda. W związku z tym prosimy wędkarzy o niezajmowanie stanowisk i kładek od strony kąpieliska w godz od 18.00 piątek do 8.00 sobota. Wolne będą 2 kładki przy strumyku i 1 od strony Odrów.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Uwaga wędkarze. została wyłączona

Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła 52 Czarna Woda.

przez Kris | 22 czerwca 2019

W nocy z 21 na 22 czerwca na jeziorze Skrzynki Małe odbyły się Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła Czarna Woda. Startowało 12 zawodników. Wędkowanie rozpoczęto o godz. 20 w piątek, zakończono o godz. 6 w sobotę. Po 10 godz. wędkowania i walce z sennością wyłoniono zwycięzcę, którym został Zbigniew Liczywek, który złowił okazałego sandacza o masie 3400 gram. Drugi był Roman Gaszkowski, trzeci Sławomi Prabucki, czwarty Adam Pliszka, piąty Rafał Polakowski, szósty Stefan Wasiniewski. Łowiono głównie leszcze ale trafiały się również węgorze, karpie i karaś.

W trakcie zawodów wędkarze posilali się gorącą zupą rybną przygotowaną na miejscu przez kolegę Klemensa Rulewskiego a nad ranem była pyszna jajecznica i kanapki.

Puchary i nagrody ufundowane przez Gminę Czarna Woda zwycięzcom wręczył Przewodniczący Rady Miasta Czarna Woda Sebastian Schmidt.

Zawody bardzo się podobały uczestnikom – pogoda i ryby dopisały. Oby więcej takich imprez.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła 52 Czarna Woda. została wyłączona

Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka.

przez Adam | 11 czerwca 2019

W sobotę 8 czerwca odbył się 24 piknik wędkarski koła Czarna Woda. Imprezę po raz trzeci nad jeziorem w Klaninach zorganizowali członkowie klubu Kiełż. Pogoda dopisała, lekki deszczyk na zakończenie zawodów nie zraził małych zawodników. Startowało w sumie 27 dzieci w dwóch grupach wiekowych od 5-9 lat i 10-13 lat. Po 2 godzinach wędkowania komisja sędziowska przystąpiła do oceny wyników połowu. Po zważeniu rybki wróciły do wody. Najlepsze wyniki w grupie młodszej osiągnęli Pierwsze miejsce Dominik Gierszewski, drugi był Wiktor Narloch a trzeci Franciszek Gierszewski. W grupie starszej pierwsza Samanta Gaszkowska drugi Jan Ostrowski, trzeci Marcel Aszyk. Po wędkowaniu poczęstunek z grilla, gorąca grochówka i pyszne ciasto. Największą atrakcją dla dzieci był pokaz sprzętu strażackiego połączony z polewaniem się wodą. Po pokazie i wspólnej zabawie wręczono pierwszym trójkom puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze oraz losowali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego, sadzonek krzewów ozdobnych itp. Kol. Adam Kiedrowski podziękował osobom i firmom dzięki którym ta impreza mogła się odbyć . A były to; Urząd Gminy Czarna Woda, OSP Czarna Woda, gospodarstwo szkółkarskie Drewek, Szepczyński Martin- Szwecja Lund, Adam Pryba, Ostoja-Galeria, Sklep wędkarski M Narloch Czersk, Kółko brydżowe Czarna Woda, Sklep wędkarski Ewa Pior Starogard, koło PZW 52 Czarna Woda, Gaszkowski Roman firma Henal, Kiedrowski Remigiusz, Piotr Narloch-firma Elektric, Gałgan Gabriel,Mokwa Stanisław,. Pacek Adam, Szczególnie gorące należą się kol. z klubu Kiełż oraz ich małżonkom za wzorową organizację imprezy, paniom i panom strażakom, pani sołtys z Klanin za przygotowanie terenu, panu Frischmutowi za udostępnienie jeziora.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka. została wyłączona

Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka.

przez Adam | 30 maja 2019

W dniu 8 czerwca tj. w sobotę nad jeziorem w miejscowości Klaniny członkowie klubu Kiełż z koła PZW Czarna Woda organizują zawody wędkarskie dla dzieci. Zbiórka uczestników o godz. 8.00 na placu zabaw przy jeziorze Klaniny. Udział mogą brać dzieci, w dwóch grupach wiekowych do lat 9 włącznie i do lat 13 włącznie. Dzieci obowiązkowo pod opieką pełnoletniego opiekuna. Dla uczestników nagrody oraz słodycze. W programie zawody wędkarskie, oraz dodatkowe konkursy. Szczegółowe informacje u kol. Adama Kiedrowskiego tel. 663278704.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka. została wyłączona

Wyniki zawodów spiningowych o puchar firmy STEICO.

przez Adam | 26 maja 2019

W dniu 25 maja rozegrano zawody spinningowe koła 52 Czarna Woda, na odcinku rzeki Wdy od młyna w Wojtalu do mostu w Zimnych Zdrojach. W rywalizacji udział wzięło 15 zawodników. Po zbiórce i odprawie na starej kajakarni o godz. 7.00 przystąpiono do wędkowania które trwało do godz. 12.00. Ośmiu uczestników zawodów złowiło wymiarowe ryby, były to pstrągi i okonie. Wszyscy łowili sporo ryb lecz były one za krótkie. Nie złowiono ani jednego wymiarowego szczupaka. Najlepszy wynik osiągnął oczywiście kol. Jurek Szlęk 1000 pkt. drugi Stefan Wasiniewski 500 pkt. trzeci Wojciech Noga 450 pkt. Kolejne miejsca zajęli Wiesław Wróblewski, Tomasz Miszewski, Radosław Szlęk, Piotr Majkowski, Henryk Redzimski. Pierwsza piątka uzyskała punkty do GP górskiej koła na 2019r Najciekawszy nietypowy wynik osiągnął kol. Wojtek Noga 8 szt. za jednym zacięciem (wielopak piwa z całkiem świeżą datą) W wodzie i na brzegach jest niestety sporo śmieci. Puchary i nagrody ufundowane przez firmę STEICO wręczał dyrektor Sebastian Fabiś, gratulując zwycięzcom wyników i kultywacji swojego pięknego hobby. Do gratulacji przyłączył się burmistrz Czarnej Wody który wręczył puchar za złowienie największej ryby zawodów kol. Stefanowi Wasiniewskimu. Po części oficjalnej gorąca grochówka z wkładką przygotowana przez kol. Klemensa Rulewskiego na polu kajakowym udostępnionym przez kol. Dawida Piesika za co wędkarze dziękują. Wszyscy obecni chwalili pomysł takiej formy zawodów, myślimy że niebawem spotkamy się znowu.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów spiningowych o puchar firmy STEICO. została wyłączona

Wyniki XXVI mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Kris | 18 maja 2019

W sobotę 18 maja 2019 r. na jez. Skrzynki odbyły się mistrzostwa koła w wędkarstwie spławikowym. W zawodach udział wzięło 23 zawodników. Zawodnicy zebrali się nad wodą o godz. 5.00. Po losowaniu stanowisk i przedstawieniu informacji o zasadach połowu, przystąpiono do wędkowania. Łowienia trwało od godz. 5.45 do 10.00. Po zakończeniu połowów zawodnicy zgłaszali się do komisji sędziowskiej w celu ważenia i oceny połowu. Większość złowionych ryb uklejki, krąpie i leszcze i jeden karp.  Razem złowiono koło 23 kg ryb.

Następnie wszyscy chętni jedli zupę gulaszową przygotowaną przez kol. Klemensa Rulewskiego. Po posiłku komisja sędziowska ogłosiła wyniki zawodów.

Pierwsze miejsce zajął Roland Wegenr 3305 pkt. drugie Jarosław Ossowski 2985 pkt. trzecie Henryk Redzimski 2765 pkt.pkt; Kolejne miejsca zajęli Patryk Gaszkowski, Adam Kiedrowski, Roman Gaszkowski, Tomasz Miszewski, Sergiusz Kiedrowski, Piotr Majkowski, Adrian Ossowski, Rafał Polakowski, Marek Makowski. Wymieniona dwunastka zdobyła punkty do GP nizinnej koła.  W zawodach brało dwóch członków uczestnikiów Adrian Ossowski i Patryk Kurowski, którzy uplasowali się w okolicy połowy stawki zawodów.

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło wręczenie pucharów zwycięzcom oraz nagród w postaci sprzętu wędkarskiego dla najlepszych zawodników przez Burmistrza Czarnej Wody Arkadiusza Glinieckiego i Prezesa Koła Adama Prybę . Były tradycyjnie pamiątkowe zdjęcia oraz dyskusja o dużej rybie, która niestety się zerwała.

Za tydzień, 25 maja zapraszamy na zawody spinningowe na Wdzie.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki XXVI mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona

Zawody spiningowe koła 52 o Puchar firmy STEICO.

przez Adam | 12 maja 2019

W dniu 25 maja na rzece Wdzie odcinek Wojtal-Zimne Zdroje odbędą się spinningowe mistrzostwa koła o Puchar firmy STEICO. Zawody te będą zaliczone do GP górskiej koła Czarna Woda na rok 2019.Zbiórka zawodników o godz. 6.30 na Starej Kajakarni. Zapisy do czwartku 23 maja u kol. Adama Pliszki tel.517042832. Składka na ognisko 20 zł płatna na miejscu zbiórki. Szczegóły na temat zawodów na porannej odprawie.Dla zwycięzców cenne nagrody ufundowane przez firmę STEICO. Zapraszamy kolegów do udziału w sportowej rywalizacji

Zarząd Koła

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zawody spiningowe koła 52 o Puchar firmy STEICO. została wyłączona

XXVI zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 5 maja 2019

W dniu 18 maja tj. w sobotę na jeź. Skrzynki odbędą się spławikowe mistrzostwa koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. Zawody będą zaliczone do GP nizinnej koła na rok 2019. Zbiórka uczestników o godz.5.00 przy strumyku na Skrzynkach. Zgłoszenia do czwartku 16 maja włącznie do kol Adama Pliszki tel. 517042832. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na kładkach obowiązuje kolejność zgłoszeń. Łowimy na jedną wędkę spławikową zgodnie z regulaminu PZW. Składka na ognisko 20 zł płatna na miejscu. Dla zwycięzców cenne nagrody i puchary ufundowane przez gminę Czarna Woda i nasze koło.

Zapraszamy członków naszego koła do udziału w zawodach.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania XXVI zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona

Podsumowanie zawodów „Pstrąg Wdy”

przez admin | 12 kwietnia 2019

W sobotę 06.04.2019r. rozegrane zostały XXII TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE „PSTRĄG WDY 2019” IM. EDMUNDA JĘDRZEJEWSKIEGO. Zawody rozegrane zostały na „żywej rybie” – wszystkie złowione pstrągi po zmierzeniu wróciły do rzeki. Łowiliśmy od 07:30 do 13:00. Na listę uczestników wpisało się 50 osób.

Więcej na stronie Klubu Kiełż.

 

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Podsumowanie zawodów „Pstrąg Wdy” została wyłączona