Wyniki podlodowych mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 3 marca 2018
W dniu 3 marca na jez. Skrzynki odbyły się podlodowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. Zawody rozegrano na żywej rybie. Startowało 25 zawodników, to rekord ostatnich lat, mimo bardzo mroźnej pogody: -12 stopni. Lód miał grubość 15 cm. Rybki nie chciały niestety współpracować, złowiono łącznie 14 kg ryb, głównie drobnej płotki. Ryby po zważeniu wróciły do wody. Zwyciężył kol. Patryk  Gaszkowski, drugi był Roman Gaszkowski , trzeci Krzysztof Liczywek, następnie kolejno Sławomir Prabucki, Ryszard Korczak, Piotr Majkowski, Roland Wegner, Sebastian Narloch, Krzysztof Ostrowski, Jarosław Ossowski, Arkadiusz Połom, Adam Kiedrowski. Wymienieni zawodnicy uzyskali punkty do klasyfikacji GP nizinnej koła na rok 2018. Puchary zwycięzcom wręczał Burmistrz Czarnej Wody pan Arkadiusz Gliniecki. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Gminę Czarna Woda. Po zawodach była serwowana gorąca zupa gulaszowa przygotowana przez kol. Klemensa Rulewskiego. Następne zawody już bez lodu i mrozu. Do zobaczenia nad wodą wiosną!
Tematy: Ogłoszenia, Podlodowe, Wyniki, Zawody | Możliwość komentowania Wyniki podlodowych mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona

Podlodowe zawody Klubu „Kiełż”

przez Przemek | 28 lutego 2018
Mroźna pogoda nie odstraszyła członków Klubu Spinningowo-Muchowego ''Kiełż" Czarna Woda w rozegraniu klubowych podlodowych zawodów spławikowych (dozwolona była także mormyszka). W dniu 25 stycznia, stawili się w wyznaczonym miejscu tj. na prywatnym jeziorku Susz, w zdecydowanej większości. Ryby żerowały dobrze każdy był zadowolony z wyników i organizacji. Były to juz drugie zawody o GrandPrix klubu "Kiełż".  
Tematy: Ogłoszenia, Podlodowe, Zawody | Możliwość komentowania Podlodowe zawody Klubu „Kiełż” została wyłączona

Podlodowe mistrzostwa koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wodzie.

przez Adam | 26 lutego 2018
W dniu 3 marca na jez. Skrzynki odbędą się podlodowe mistrzostwa koła Czarna Woda o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. Zbiórka uczestników o godz. 7.00 przy strumyku. Zapisy u kol. Adama Pliszki tel. 517042832 do czwartku 1 marca wieczorem. Składka na ognisko płatna na miejscu. Łowimy na jedną wędkę - spławik lub mormyszka. Zawody odbędą się na żywej rybie w związku z tym każdy zawodnik powinien posiadać wiaderko. Proszę pamiętać o obowiązku posiadania linki asekuracyjnej, oraz aktualnej składki na rok 2018. Zawody będą zaliczone do GP nizinnej koła na bieżący rok. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w zawodach, Zarząd Koła nr 52 Czarna Woda. Wyniki zawodów
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Podlodowe mistrzostwa koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wodzie. została wyłączona

Przeprowadzono remont kładek na Skrzynkach.

przez Adam | 24 lutego 2018
W dniu 24 lutego przeprowadzono częściowy remont 2 kładek na Skrzynkach. W trudnych warunkach pogodowych -7 stopni plus śnieżyca mała grupka ośmiu wędkarzy przystąpiła do remontu gładki głównej i kładki od strony Odrów. W pracy udział wzięli udział T. Trzebiatowski, A. Pryba, P. Wieczerzycki, A. Kiedrowski, J. Gliniecki, R. Wegner. A. Pliszka i K. Rulewski który przygotował i przywiózł gorący krupnik plus bułeczki z serem i wędliną. Pisząc te słowa muszę zauważyć że zarówno ja jak i koledzy którzy brali udział w pracach remontowych jesteśmy rozżaleni że z koła które liczy 150 członków, przybyło zaledwie 8 osób. Może cała reszta tych którzy całe lato  siedzą na kładkach prawie codziennie jak i tych którzy są rzadziej lub na zawodach uważa że kładki są niepotrzebne. Biorę udział w remontach kładek 30 lat ale tak mało osób chętnych do pomocy jak dziś nie było nigdy.           WSTYD KOLEDZY WĘDKARZE.
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Przeprowadzono remont kładek na Skrzynkach. została wyłączona

Uwaga wędkarze remont kładek na Skrzynkach.

przez Adam | 19 lutego 2018
W sobotę 24 lutego jeżeli pogoda pozwoli planujemy remont kładek na jeziorze Skrzynki. Zbiórka o godz. 9.00 przy strumyku, proszę zabrać z sobą narzędzia typu młotek, piła, stópka, piła motorowa lub ręczna, obcęgi, młot 10 kg itp. Chętni do pracy proszeni są o kontakt z kol. prezesem tel. 609531811 żeby ustalić ile będzie osób.
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Uwaga wędkarze remont kładek na Skrzynkach. została wyłączona

Wyniki zawodów na Płociczu.

przez Adam | 11 lutego 2018
W dniu 10 lutego koło Czarna Woda rozpoczęło udanie sezon wędkarski 2018. Zawody odbyły się na jez. Płocicz dzięki uprzejmości pana Romana Gaszkowskiego, który udostępnił swoje jezioro do zorganizowania zawodów. Startowało 20 zawodników, lód grubości ok 15 cm, pogoda była dobra, cicho lekki  mróz ok. -4 stopnie. Po trzech godzinach wędkowania wyłonion0 zwycięzców. Najlepszy wynik osiągnął Krzysztof Liczywek 3514 pkt. Drugi był Roman Gaszkowski 3452 pkt. Trzeci, debiutujący w kole nowy członek, Bartosz Gierszewski 3240 pkt., który złowił też największą rybę zawodów okonia o masie 780g.Złowiono łącznie ok. 29 kg ryb, które po ważeniu natychmiast wracały do wody. Puchary zwycięzcom ufundow3ał i wręczał Prezes firmy Henal pan Henryk Gaszkowski, który pogratulował zwycięzcom i podziękował zawodnikom i współorganizatorom. Głos zabrał również burmistrz Czarnej Wody, który odwiedził wędkarzy. Po dekoracji zwycięzców i wspólnych zdjęciach pyszna grochówka przygotowana przez kol. Klemensa Rulewskiego. Pan H. Gaszkowski podczas zawodów kręcił materiał do filmiku o kole Czarna Woda. Uczestnicy zawodów brawami podziękowali sponsorom i organizatorom zawodów. Na razie nic nie wskazuje aby udało się zorganizować zawody podlodowe na Skrzynkach czy Smolniku z uwagi na  cienki lód, więc jeszcze raz serdeczne podziękowania dla p. Gaszkowskich  w imieniu zawodników i zarządu koła za zorganizowanie zawodów.  
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów na Płociczu. została wyłączona

Uwaga wędkarze zawody podlodowe na Płociczu.

przez Adam | 7 lutego 2018
Dnia 10 lutego na jeź. Płocicz odbędą się zawody podlodowe koła o Puchar Prezesa firmy Henal. Zbiórka nad jeziorem o godz. 7.00. Zawody odbędą się na żywej rybie, w związku z tym proszę koniecznie zabrać z sobą wiadro do przechowania ryb. Łowimy zgodnie z regulaminem na jedną wędkę- spławik lub mormyszka. Proszę pamiętać o zabranie linki asekuracyjnej. Organizatorzy zapewniają gorący posiłek, będą również nagrody dla zwycięzców. Zawody te jeżeli nie będzie odpowiedniego lodu na Skrzynkach lub Smolniku zaliczone będą do GP nizinnej koła na 2018 r W imieniu rodziny państwa Gaszkowskich serdecznie zapraszamy wędkarzy do udziału w pierwszych w tym roku zawodach.
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Uwaga wędkarze zawody podlodowe na Płociczu. została wyłączona

Zebranie Sprawozdawcze koła Czarna Woda.

przez Adam | 30 stycznia 2018
Dnia 28 stycznia 2018 r w drugim terminie o godz. 11.00 rozpoczęto obrady. Obecnych było 25 osób co stanowi niecałe 17 % stanu koła, który wynosił 151 osób. Zebranie zagaił Prezes koła kol. Adam Pryba, który przywitał wędkarzy i zaproszonych gości w osobach burmistrza Czarnej Wody Arkadiusza Glinieckiego, czł. Zarz. Okręgu kol. Mirosława Karolczyka, kom. Starostwa Starogard kol. Witolda Borkowskiego. Następnie Prezes zaproponował na przew. zebrania Adama Pliszkę i na sekretarza Przemysława Wieczerzyckiego. Zebrani przyjęli tą propozycję jednogłośnie. Przew. zebrania przedstawił porządek obrad do którego dołączono na wniosek kol. R. Wegnera dotyczący inf. o działalności klubu Kiełż. Powołano komisję Uchwał i  Wniosków w osobach Pawła Narlocha, Piotra Glinieckiego i Piotra Gierszewskiego. Prezes  kol. A Pryba przedstawił sprawozdanie z dz. koła w roku 2017 , Zarząd i komisje koła pracowały w składzie jak po wyborach,. W 2017 r zorganizowano  8 zawodów i imprez wędkarskich, członkowie koła brali udział w sprzątaniu jeź. i rzeki, remoncie kładek, zarybianiu ochronie wód odłowie kontrolnym itp. Prezes koła serdecznie podziękował  Gminie Czarna Woda, firmie Steico, ndl. Czersk, panu Kłopotkowi, oraz wielu osobom i firmom za wsparcie szczególnie na zawody dla dzieci na paczki dla seniorów koła. Osobne podziękowania były dla wędkarzy za wpłaty na rzecz koła. Potem sprawozdanie finansowe przedstawił A. Pliszka, z dz. SSR K Rulewski, Sądu kol. T Trzebiatowski, KR R. Wegner i w zastępstwie Rzecznika koła A. Pliszka. Następnym punktem zebrania było wręczenie odznaczeń i wyróżnień. Kol. A. Kiedrowski  za działalność  dla koła otrzymał z rąk kol. M Karolczyka srebrną odznakę PZW. Puchary za zdobycie GP nizinnej i górskiej otrzymali Jarosław Ossowski i Jerzy Szlęk puchary wręczali burmistrz A. Gliniecki i kom SSR W. Borkowski. Statuetki za dz. w SSR otrzymali kol. K. Rulewski, S. Wasiniewski, P. Gierszewski i A.Pliszka. Następnie głos zabrał  burmistrz A. Gliniecki który chwalił  działalność koła i obiecał wsparcie ze strony gminy. Kol. M. Karolczyk mówił o kierunkach działania Okręgu, sprawach organizacyjnych i regulaminowych. Kol. W. Borkowski mówił o dz. SSR o współpracy z policją i strażą leśną. W następnym punkcie kol. R. Wegner przedstawił inf. o klubie Kiełż który powstał przy kole w tym roku liczy obecnie 10 członków. Klub zorganizował kilka zawodów brał udział w remoncie kładek ,sprzątaniu rzeki i jezior koła. Punkt następny zebrania to wnioski i propozycje , ustalono że zawody koła będą się odbywały w soboty, zawody muchowe o puchar PJ Elektryk zostaną włączone do GP górskiej koła. Podjęto uchwałę do zarządu okręgu na temat spływów kajakowych i zaśmiecania rzeki, sprawa jest pilnego rozważenia przez władze wojewódzkie potrzebne są systemowe decyzje w tym temacie. Po wyczerpaniu wszystkich tematów kol. prezes podziękował  zebranym za przybycie i zakończył zebranie.  
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zebranie Sprawozdawcze koła Czarna Woda. została wyłączona

Zebranie Sprawozdawcze Koła Czarna Woda.

przez Adam | 3 stycznia 2018
Dnia 28 stycznia 2018r w niedzielę o godz. 10.45 w sali Kulturalni w remizie OSP Czarna Woda odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze naszego koła. W przypadku braku wymaganej liczby członków koła, drugi termin zebrania w tym samym dniu o godz. 11.00. W programie sprawozdanie z działalności Zarządu i Organów Koła za pierwszy rok działania w tej kadencji. Jak również informacje o zasadach połowu w tym roku, zarybianiu  i zamierzeniach na najbliższy okres. Zarząd koła zaprasza członków i sympatyków koła do wzięcia udziału w tym dorocznym spotkaniu.
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Zebranie Sprawozdawcze Koła Czarna Woda. została wyłączona

ŻYCZENIA

przez Przemek | 23 grudnia 2017
Radosnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego i sukcesów wędkarskich w Nowym Roku 2018 życzy Zarząd koła nr 52 Czarna Woda
Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania ŻYCZENIA została wyłączona