Uwaga wędkarze.

przez Adam | 8 września 2019

W dniu 21 września, tj. w sobotę odbędą się gruntowe zawody o puchar Prezesa Koła Czarna Woda. Zbiórka zawodników o godz. 6.00 przy strumyku nad jeź. Skrzynki. Łowimy na dwie wędki gruntowe (bez spławika). Dolny wymiar ryb zaliczany do punktacji 18 cm, reszta zgodnie z regulaminem PZW. Zapisy u kol. Adama Pliszki tel. 517042832 do czwartku 19 września włącznie. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszenia. Składka na ognisko 20 zł. zbierana na miejscu zawodów. Są to ostatnie zawody z cyklu GP nizinnej koła na rok 2019. Prezes kol. Adam Pryba zaprasza kolegów wędkarzy do wzięcia udziału w rywalizacji.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Uwaga wędkarze. została wyłączona

Rozwiązanie klubu Kiełż.

przez Adam | 30 sierpnia 2019

Na podstawie uchwały nr 6/8/2019 Zarządu Koła nr 52 Czarna Woda z dniem 26.08.2019 rozwiązany zostaje Klub Spinningowo-Muchowy Kiełż działający przy kole Czarna woda od wiosny 2017r.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Rozwiązanie klubu Kiełż. została wyłączona

Sprzątanie brzegów jeź. Skrzynki.

przez Adam | 23 sierpnia 2019

W dniu 25 sierpnia tj. w niedzielę koło 52 Czarna Woda przeprowadzi sprzątanie brzegów jeź. Skrzynki. Będziemy zbierali śmieci po wakacjach oraz muszle małży szczeżuji. Trzeba wziąć z sobą stary podbierak, długie gumowe buty, wiadro do muszli i sztychówkę. Zbiórka o godz. 10.00 na kąpielisku. W razie pytań dzwonić do skarbnika kol. A Pliszki tel. 517042832.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Sprzątanie brzegów jeź. Skrzynki. została wyłączona

OTWARTE TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWO – MUCHOWE „ZAKOŃCZENIE SEZONU PSTRĄGOWEGO 2019 ”

przez Przemek | 19 sierpnia 2019

Klub Spinningowo-Muchowy KIEŁŻ z Czarnej Wody, zaprasza sympatyków czerwonej kropki na Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowo-Muchowe „Zakończenie sezonu 2019”. Świetna okazja do rozmów, wymiany doświadczeń i zapoznania nowych ludzi.

Zawody odbędą się 24.08.2019. na rzece Wdzie. Zbiórka uczestników na Starej Kajakarni(na końcu ul. Mickiewicza w Czarnej Wodzie) o godz. 5:30. Zakończenie zawodów w tym samym miejscu. Uwaga w zawodach udział mogą wziąć osoby posiadające ważną kartę wędkarską i opłaconą pełną składkę w Okręgu PZW Gdańsk. Do punktacji według przelicznika PZW zaliczamy tylko pstrągi potokowe od 33cm. Łowimy metodą spinningową lub muchową.

Prosimy o zabranie aparatów fotograficznych lub telefonów w celu wykonania zdjęć złowionym rybom, gdyż zawody rozgrywane są na „żywej rybie”. Ze względu na „pojemność” rzeki dopuszczamy 50 uczestników, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy.

Zapisy i kontakt :
607328368
lub
794088619
lub przez naszą stronę na Facebooku.
Zrzuta 20 zł na grilla.

Serdecznie zapraszamy
Członkowie Klubu Kiełż

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania OTWARTE TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWO – MUCHOWE „ZAKOŃCZENIE SEZONU PSTRĄGOWEGO 2019 ” została wyłączona

Wyniki nocnych zawdów SSR.

przez Adam | 9 lipca 2019

W nocy z piątku 6 lipca na sobotę, odbyły się nocne zawody wędkarskie strażników naszego koła. Startowało 12 uczestników. Tym razem pogoda dała w kość zawodnikom, w nocy temp. spadła do 6 stopni. Ale zawodników na duchu podtrzymywały gorące napoje oraz żurek a nad ranem fasolka po bretońsku przygotowana przez niezawodnego jak zwykle kol. Klemensa. Po 10 godz. połowu wyłoniono zwycięzcę. Pierwsze miejsce nie dając szans konkurencji zajął kol. Adam Kiedrowski z wynikiem 3050 pkt. deklasując resztę stawki. drugi był Grzegorz Kaczyński, trzeci Remigiusz Kiedrowski. Ryby nie chciały tej nocy współpracować. Puchary i nagrody ufundowane przez firmę AD-BUD wręczał zwycięzcom kol. Adam Pryba któremu uczestnicy podziękowali brawami za sponsoring. Brawa otrzymał też kol. Klemens Rulewski za przygotowanie i organizację zawodów oraz smacznych posiłków. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali praktyczne latarki ufundowane przez SSR. Na zakończenie pamiątkowe zdjęcia i do zobaczenia na następnych zawodach.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki nocnych zawdów SSR. została wyłączona

Uwaga wędkarze.

przez Adam | 30 czerwca 2019

W nocy z 5. na 6. lipca na jeź Skrzynki odbędą się nocne zawody gruntowe Straży Rybackiej koła 52 Czarna Woda. W związku z tym prosimy wędkarzy o niezajmowanie stanowisk i kładek od strony kąpieliska w godz od 18.00 piątek do 8.00 sobota. Wolne będą 2 kładki przy strumyku i 1 od strony Odrów.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Uwaga wędkarze. została wyłączona

Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła 52 Czarna Woda.

przez Kris | 22 czerwca 2019

W nocy z 21 na 22 czerwca na jeziorze Skrzynki Małe odbyły się Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła Czarna Woda. Startowało 12 zawodników. Wędkowanie rozpoczęto o godz. 20 w piątek, zakończono o godz. 6 w sobotę. Po 10 godz. wędkowania i walce z sennością wyłoniono zwycięzcę, którym został Zbigniew Liczywek, który złowił okazałego sandacza o masie 3400 gram. Drugi był Roman Gaszkowski, trzeci Sławomi Prabucki, czwarty Adam Pliszka, piąty Rafał Polakowski, szósty Stefan Wasiniewski. Łowiono głównie leszcze ale trafiały się również węgorze, karpie i karaś.

W trakcie zawodów wędkarze posilali się gorącą zupą rybną przygotowaną na miejscu przez kolegę Klemensa Rulewskiego a nad ranem była pyszna jajecznica i kanapki.

Puchary i nagrody ufundowane przez Gminę Czarna Woda zwycięzcom wręczył Przewodniczący Rady Miasta Czarna Woda Sebastian Schmidt.

Zawody bardzo się podobały uczestnikom – pogoda i ryby dopisały. Oby więcej takich imprez.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Nocne Zawody Zarządu i Komisji Koła 52 Czarna Woda. została wyłączona

Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka.

przez Adam | 11 czerwca 2019

W sobotę 8 czerwca odbył się 24 piknik wędkarski koła Czarna Woda. Imprezę po raz trzeci nad jeziorem w Klaninach zorganizowali członkowie klubu Kiełż. Pogoda dopisała, lekki deszczyk na zakończenie zawodów nie zraził małych zawodników. Startowało w sumie 27 dzieci w dwóch grupach wiekowych od 5-9 lat i 10-13 lat. Po 2 godzinach wędkowania komisja sędziowska przystąpiła do oceny wyników połowu. Po zważeniu rybki wróciły do wody. Najlepsze wyniki w grupie młodszej osiągnęli Pierwsze miejsce Dominik Gierszewski, drugi był Wiktor Narloch a trzeci Franciszek Gierszewski. W grupie starszej pierwsza Samanta Gaszkowska drugi Jan Ostrowski, trzeci Marcel Aszyk. Po wędkowaniu poczęstunek z grilla, gorąca grochówka i pyszne ciasto. Największą atrakcją dla dzieci był pokaz sprzętu strażackiego połączony z polewaniem się wodą. Po pokazie i wspólnej zabawie wręczono pierwszym trójkom puchary i nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze oraz losowali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego, sadzonek krzewów ozdobnych itp. Kol. Adam Kiedrowski podziękował osobom i firmom dzięki którym ta impreza mogła się odbyć . A były to; Urząd Gminy Czarna Woda, OSP Czarna Woda, gospodarstwo szkółkarskie Drewek, Szepczyński Martin- Szwecja Lund, Adam Pryba, Ostoja-Galeria, Sklep wędkarski M Narloch Czersk, Kółko brydżowe Czarna Woda, Sklep wędkarski Ewa Pior Starogard, koło PZW 52 Czarna Woda, Gaszkowski Roman firma Henal, Kiedrowski Remigiusz, Piotr Narloch-firma Elektric, Gałgan Gabriel,Mokwa Stanisław,. Pacek Adam, Szczególnie gorące należą się kol. z klubu Kiełż oraz ich małżonkom za wzorową organizację imprezy, paniom i panom strażakom, pani sołtys z Klanin za przygotowanie terenu, panu Frischmutowi za udostępnienie jeziora.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka. została wyłączona

Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka.

przez Adam | 30 maja 2019

W dniu 8 czerwca tj. w sobotę nad jeziorem w miejscowości Klaniny członkowie klubu Kiełż z koła PZW Czarna Woda organizują zawody wędkarskie dla dzieci. Zbiórka uczestników o godz. 8.00 na placu zabaw przy jeziorze Klaniny. Udział mogą brać dzieci, w dwóch grupach wiekowych do lat 9 włącznie i do lat 13 włącznie. Dzieci obowiązkowo pod opieką pełnoletniego opiekuna. Dla uczestników nagrody oraz słodycze. W programie zawody wędkarskie, oraz dodatkowe konkursy. Szczegółowe informacje u kol. Adama Kiedrowskiego tel. 663278704.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka. została wyłączona

Wyniki zawodów spiningowych o puchar firmy STEICO.

przez Adam | 26 maja 2019

W dniu 25 maja rozegrano zawody spinningowe koła 52 Czarna Woda, na odcinku rzeki Wdy od młyna w Wojtalu do mostu w Zimnych Zdrojach. W rywalizacji udział wzięło 15 zawodników. Po zbiórce i odprawie na starej kajakarni o godz. 7.00 przystąpiono do wędkowania które trwało do godz. 12.00. Ośmiu uczestników zawodów złowiło wymiarowe ryby, były to pstrągi i okonie. Wszyscy łowili sporo ryb lecz były one za krótkie. Nie złowiono ani jednego wymiarowego szczupaka. Najlepszy wynik osiągnął oczywiście kol. Jurek Szlęk 1000 pkt. drugi Stefan Wasiniewski 500 pkt. trzeci Wojciech Noga 450 pkt. Kolejne miejsca zajęli Wiesław Wróblewski, Tomasz Miszewski, Radosław Szlęk, Piotr Majkowski, Henryk Redzimski. Pierwsza piątka uzyskała punkty do GP górskiej koła na 2019r Najciekawszy nietypowy wynik osiągnął kol. Wojtek Noga 8 szt. za jednym zacięciem (wielopak piwa z całkiem świeżą datą) W wodzie i na brzegach jest niestety sporo śmieci. Puchary i nagrody ufundowane przez firmę STEICO wręczał dyrektor Sebastian Fabiś, gratulując zwycięzcom wyników i kultywacji swojego pięknego hobby. Do gratulacji przyłączył się burmistrz Czarnej Wody który wręczył puchar za złowienie największej ryby zawodów kol. Stefanowi Wasiniewskimu. Po części oficjalnej gorąca grochówka z wkładką przygotowana przez kol. Klemensa Rulewskiego na polu kajakowym udostępnionym przez kol. Dawida Piesika za co wędkarze dziękują. Wszyscy obecni chwalili pomysł takiej formy zawodów, myślimy że niebawem spotkamy się znowu.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów spiningowych o puchar firmy STEICO. została wyłączona