Wyniki zawodów pstrąg 2020.

przez Adam | 7 czerwca 2020

W sobotę 6 czerwca na Wdzie odbyły się pierwsze po ograniczeniach związanych z pandemią zawody spinningowe o Puchar Prezesa naszego koła. Startowało 16 zawodników, wędkowano na odcinku Wojtal- Zimne Zdroje. Do punktacji zaliczany był tylko pstrąg. Wyniki nie były oszałamiające bo pstrągi wolały jętkę od blach czy woblerów. Po czterech godzinach wędkowania wyłoniono zwycięzcę, został nim kol. Marek Makowski który kompletem i wynikiem 1354 pkt zdeklasował resztę stawki. Drugie miejsce zajął Jerzy Szlęk, z wynikiem 614 pkt który również złowił największą rybę zawodów. Pozostali zawodnicy solidarnie zajęli trzecie miejsce z wynikiem zerowym. Puchary zwycięzcom wręczył Prezes koła kol. Adam Pryba. Po zawodach gorący poczęstunek i rozmowy o planach na najbliższy okres, zarybianiach i innych tematach pasjonujących wędkarzy. Były tez pamiątkowe zdjęcia w maseczkach, ciekawe jak po latach będzie z identyfikacją. W tym miejscu należą się podziękowania dla kol. Klemensa i jego rodziny za przygotowanie poczęstunku i zawodów, dla Gminy Czarna Woda za wsparcie w postaci nagród i pucharów, oraz kol. Dawida Piesika za udostepnienie pola kajakowego. Do zobaczenia za tydzień na Skrzynkach.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów pstrąg 2020. została wyłączona