Wyniki zawodów o Puchar Prezesa koła.

przez Adam | 29 sierpnia 2021

W dniu 28 sierpnia odbyły się kolejne zawody naszego koła. Tym razem rywalizowano o Puchar Prezesa Koła 52 Czarna Woda. Zbiórka zawodników o godz. 5.15, przy jeź. Skrzynki, startowało 22 zawodników. Po odprawie i losowaniu stanowisk przystąpiono do rywalizacji. Pogoda wspaniała jak na późne lato, cicho i mimo groźnych zapowiedzi służb meteo bez deszczu trochę mgieł rano. Wędkowano na dwie wędki z gruntu. W ruch poszły feedery metody i tradyycyjne gruntówki z bombką. Po czterech godzinach wędkowania wyłoniono zwycięzcę. Najlepszy wynik i pierwsze miejsce zajął Tomana Marcin, drugi Makowski Mateusz, trzeci Makowski Marek i dalej kolejno, Keister Rafał, Gaszkowski Roman, Ossowski Jarosław. Puchar za największą rybę zawodów okonia 36 cm, 595 g w przeliczeniu
na gatunki otrzymał Makowski Mateusz. Po zawodach gorąca kiełbasa i karkówka z grilla przygotowana przez kol. Prezesa Adama Prybę z córką Agnieszką z jej kolegą za co otrzymali gorące brawa od zgromadzonych. Puchary zwycięzcom wręczał Prezes Adam Pryba a za największą rybę skarbnik Adam Pliszka. Było też 11 nagród, można było wybierać. Po zawodach informacja o ostatnich zarybieniach węgorzem Skrzynek i Smolnika a także o udziale naszych kolegów w zawodach z ok. 70 lecia koła Skarszewy gdzie Polakowski Rafał i Makowski Marek zajęli odpowiednio trzecie i szóste miejsce. W zawodach z ok. 75 lecia koła Starogard Marcin Tomana zajął czwarte miejsce. Kol. Klemens Rulewski przedstawił plan zawodów na jesień i tak będą zawody na Skrzynkach 60 + dla seniorów koła, Lipień Wdy i spinningowe na dwóch jeziorach Skrzynki i Smolnik.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów o Puchar Prezesa koła. została wyłączona