Wyniki XXIV mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 14 maja 2017

W sobotę 13 maja na jeziorze Skrzynki odbyły się mistrzostwa koła w wędkarstwie spławikowym. Udział w zawodach wzięło 21 osób. Zbiórka uczestników o godz. 5.00 po losowaniu stanowisk i zapoznaniu się z zasadami połowów o godz. 5.45 rozpoczęto połowy które zakończono o godz. 10.00. Po sygnale końcowym zawodnicy zgłaszali się do komisji sędziowskiej która dokonywała ważenia i oceny połowu co do zgodności z regulaminem. Pogoda podczas zawodów słoneczna i ciepła. Każdy z wędkujących coś złowił, najlepszy wynik osiągnął kol. Kiedrowski Adam 2388 pkt. w tym ładny lin, drugie miejsce zajął Miszewski Tomasz 2098 pkt. trzeci był Wegner Roland 1982 pkt. Kolejne miejsca zajęli Ossowski Jarosław, Redzimski Henryk, Gaszkowski Patryk, Gaszkowski Roman, Babiński Andrzej, Szlęk Jerzy, Makowski Marek, Kiedrowska Patrycja, Gliniecki Jacek. Wymieniona dwunastka uzyskała punkty do GP nizinnej koła. Kolejne miejsce zajął 14 letni najmłodszy uczestnik zawodów Adrian Ossowski za którym znalazło się 7 seniorów brawo. Złowiono ogółem 17, 38 kg ryb. Po zakończeniu ważenia poczęstunek gorącą zupą z wkładką którą przygotował kol. Klemens Rulewski. Następnie dekoracja zwycięzców której dokonał Burmistrz Czarnej Wody Arkadiusz Gliniecki, wręczenie nagród ufundowanych przez gminę, pamiątkowe zdjęcia i wędkarskie rozmowy. Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia w pierwszy weekend czerwca  na zawodach spinningowych o Puchar Steico na Wdzie.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki XXIV mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona