Wyniki zawodów o Puchar Prezesa koła.

przez Adam | 4 września 2017

W dniu 3 września na jeź Wielkie koło Zblewa odbyły się wędkarskie zawody gruntowe o Puchar Prezesa koła Czarna Woda. Jezioro Wielkie to nowa woda pozyskana dla okręgu Gdańskiego 2 lata temu. Opiekunem tej wody jest koło Pinczyn. Przy jeziorze gmina Stara Kiszewa wybudowała ładny parking oraz kąpielisko. W zawodach wzięło udział 21 zawodników. Do klasyfikacji zaliczano ryby zgodnie z regulaminem PZW jednak nie krótsze niż 18 cm. Zawody odbyły się przy dobrej jak na ten rok pogodzie i trwały od 6.20 do11.00. Zwycięzcą został Jarosław Ossowski który zdeklasował resztę zawodników wynikiem 2592 pkt. drugi był Henryk Redzimski 1030 pkt. trzeci Jerzy Szlęk 1022 pkt. Kolejne miejsca zajęli Adam Kiedrowski 868 pkt. Roland Wegner 738 pkt. Rafał Keister 342 pkt. Zawody te rozstrzygnęły rywalizację GP nizinną na rok 2017. Po zawodach gorąca zupa oraz kiełbaski z grilla przygotowane przez kol. prezesa. Następnie wręczenie przez Prezesa pucharu zwycięzcy, oraz nagród najlepszym zawodnikom. Tradycyjnie pamiątkowe zdjęcia i rozmowy o zawodach i planach na przyszłość. Przed nami jeszcze zawody Lipień Wdy a więc do zobaczenia nad Wdą.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów o Puchar Prezesa koła. została wyłączona