Wyniki zawodów gruntowych o Puchar Prezesa Koła.

przez Kris | 4 września 2011

W dniu 28 sierpnia na jez. Skrzynki odbyły się wędkarskie zawody gruntowe o Puchar Prezesa koła. Zwycięzcą został Adam Kiedrowski,który uzyskał wynik 1706 pkt.Drugie miejsce Tadeusz Trzebiatowski,962 pkt. Jako trzeci uplasował się Marek Makowski z wynikiem 750 pkt.Dalsze miejsca zajęli Tomasz Miszewski 714 pkt.  Henryk Redzimski 662 pkt. Kazimierz Pocheć 656 pkt. jak widać rywalizacja oprócz zwycięzcy była dość wyrównana. Startowało 21 zawodników, którzy złowili łącznie 8,5 kg ryb głównie leszczy i płoci ale były też złote karasie i lin. Po zawodach tradycyjnie grill i snucie planów na przyszłość.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Wyniki zawodów gruntowych o Puchar Prezesa Koła. została wyłączona