Zawody o Puchar Komendanta SSR

przez Kris | 15 października 2011

W dniu 25 września na jeziorze Skrzynki odbyły się zawody o Puchar Komendanta Społecznej Straży Rybackiej Koła nr 52 Czarna Woda. W tym roku sposób połowu i punktacja była trochę inne niż zwykle na zawodach wędkarskich. Metoda połowu była dowolna: spining, spławik lub gruntowa. Również punktacja była nietypowa: ryby klasyfikowano w proporcji do złotego medalu w punktacji Wiadomości Wędkarskich – liczono największą rybę danego gatunku i dlatego wyniki były zaskakujące. Zwycięzcą okazał się kolega Adam Kiedrowski, który złowił płoć o wadze 290 gram co dało 26,1 pkt. Drugie miejsce zajął kol. Adam Pliszka z leszczem 790 gram co dało 19,75 pkt. Trzecie miejsce zajął kol. Stanisław Prabucki, który złowił szczupaka o wadze 1039 gram, co dało 9,3 pkt. Złowione ryby zostały przeznaczone do upieczenia i ugotowania zupy rybnej. Trójka zwycięzców otrzymała puchary a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe statuetki, które wręczono podczas zebrania Społecznej Straży Rybackiej.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Zawody o Puchar Komendanta SSR została wyłączona