Wyniki zawodów gruntowych o Puchar Prezesa koła.

przez Kris | 3 września 2012

W dniu 1 września na jeź. Skrzynki odbyły się wędkarskie zawody gruntowe o Puchar Prezesa koła. Po pięciogodzinnych połowach wyłoniono zwycięzcę – został nim kol. Roman Gaszkowski który złowił pięć leszczy i uzyskał 2058 pkt. Drugie miejsce zajął najmłodszy uczestnik zawodów kol. Filip Kożyczkowski z wynikiem 1432 pkt. Brawo! Trzeci był kol. Dariusz Kiedrowski z 1054 pkt. Dalsze miejsca zajęli Marek Makowski 904 pkt., Adam Kiedrowski 868 pkt., Remigiusz Kiedrowski 572 pkt. Startowało 16 zawodników, złowiono łącznie 8,6 kg ryb, głównie leszczy, były również złote karasie, lin, okonie i płoć. Po zawodach tradycyjnie gril i rozmowy o rybach które zerwały się z haczyka. Były to przedostatnie zawody naszego koła w tym roku. Za ok. miesiąc zawody muchowe Lipień Wdy na rzece Wdzie.  Do zobaczenia.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Wyniki zawodów gruntowych o Puchar Prezesa koła. została wyłączona