Wyniki XX zawodów o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 21 maja 2013

W niedzielę 19 maja na jeź. Skrzynki odbyły się XX a więc mały jubileusz zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. W szranki stanęło 20 zawodników. Po losowaniu stanowisk o godz 5.45 zaczęto połowy  które trwały w pięknej wiosennej scenerii i bardzo dobrej pogodzie do godz. 10.45. Złowiono ogółem rekordową ilość ryb bo aż 50,3 kg. Łowiono jak to na zwodach drobnicę, ale zdarzały się piękne karpie,liny, lesze i złote karasie. Najlepsi zawodnicy osiągnęli wyniki ponad 5 kg, a więc widać że praca nad zarybianiem i ochroną nie idzie na marne. Dwunasty w klasyfikacji zawodnik uzyskał 2,2 kg. Po podsumowaniu przez sędziów zwycięzcą okazał się kol. H. Redzimski z wynikiem 5640 pkt. drugie miejsce zajął A. Kiedrowski 5308 pkt. trzeci był R.Gaszkowski 5000 pkt. Kolejne miejsca zajeli: P Gaszkowski, R. Polakowski, R. Kiedrowski, K. Kaszubowski, P. Gliniecki, J. Gliniecki, T. Trzebiatowski, T. Miszewski, R. Szlęk. Ww dwunastka zdobyła kolejne punkty do klasyfikacji G P nizinnej. Następnie przystąpiono do dekoracji zwycięzców, której dokonał Burmistrz  Czarnej Wody Arkadiusz Gliniecki. Potem pamiątkowe  zdjęcia pod sztandarem koła i cześć kulinarna przy smacznej grochówce i nie tylko przygotowanej przez kol. K Rulewskiego , A Prybę i T Musiała. Przy stole rozmowy o zamierzeniach i wspominanie przeszłości, ponieważ nasze koło obchodzi w tym roku 60 lecie istnienia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe spotkanie i do zobaczenia nad wodą.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Wyniki XX zawodów o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona