Wyniki XXVI mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Kris | 18 maja 2019

W sobotę 18 maja 2019 r. na jez. Skrzynki odbyły się mistrzostwa koła w wędkarstwie spławikowym. W zawodach udział wzięło 23 zawodników. Zawodnicy zebrali się nad wodą o godz. 5.00. Po losowaniu stanowisk i przedstawieniu informacji o zasadach połowu, przystąpiono do wędkowania. Łowienia trwało od godz. 5.45 do 10.00. Po zakończeniu połowów zawodnicy zgłaszali się do komisji sędziowskiej w celu ważenia i oceny połowu. Większość złowionych ryb uklejki, krąpie i leszcze i jeden karp.  Razem złowiono koło 23 kg ryb.

Następnie wszyscy chętni jedli zupę gulaszową przygotowaną przez kol. Klemensa Rulewskiego. Po posiłku komisja sędziowska ogłosiła wyniki zawodów.

Pierwsze miejsce zajął Roland Wegenr 3305 pkt. drugie Jarosław Ossowski 2985 pkt. trzecie Henryk Redzimski 2765 pkt.pkt; Kolejne miejsca zajęli Patryk Gaszkowski, Adam Kiedrowski, Roman Gaszkowski, Tomasz Miszewski, Sergiusz Kiedrowski, Piotr Majkowski, Adrian Ossowski, Rafał Polakowski, Marek Makowski. Wymieniona dwunastka zdobyła punkty do GP nizinnej koła.  W zawodach brało dwóch członków uczestnikiów Adrian Ossowski i Patryk Kurowski, którzy uplasowali się w okolicy połowy stawki zawodów.

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło wręczenie pucharów zwycięzcom oraz nagród w postaci sprzętu wędkarskiego dla najlepszych zawodników przez Burmistrza Czarnej Wody Arkadiusza Glinieckiego i Prezesa Koła Adama Prybę . Były tradycyjnie pamiątkowe zdjęcia oraz dyskusja o dużej rybie, która niestety się zerwała.

Za tydzień, 25 maja zapraszamy na zawody spinningowe na Wdzie.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki XXVI mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona