Pierwsze zawody na jeź. Płocicz rozstrzygnięte !!!

przez Adam | 9 lutego 2014

W dniu 9 lutego odbyły się wędkarskie zawody spławikowe koła Czarna Woda, o Puchar Prezesa firmy Henal.Do konkursu przystąpiło 18 zawodników. Tym razem młodzież nie dała szans starym mistrzom, pierwsze cztery miejsca zajęli młodzi wędkarze i tak najlepszy okazał się Piotr Majkowski z wynikiem 2718 pkt. następnie Krystian Narloch 1944 pkt. Jarosław Ossowski 1747 pkt. Patryk Gaszkowski 1708 pkt. Marek Makowski 1624 pkt. Kazimierz Pocheć 1430 pkt. Po wręczeniu pucharów pierwszej trójce przez organizatora zawodów kol. Romana Gaszkowskiego dokonano równierz wręczenia pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji Grand Prix nizinnej za rok 2013. Wręczenia dokonał Senator Andrzej Grzyb który wraz z małżonką odwiedził wędkujacych. Kol. Gaszkowski otrzymał równierz medal koła Czarna Woda za wspieranie wędkarstwa, wręczenia dokonał Prezes kol. S Waśiniewski. Po zawodach ognisko i pyszna grochówka przygotowana przez panią Monikę. Podziękowania również dla kol. K. Rulewskiego, oraz rodziny i pracowników kol. Gaszkowskiego za doskonałe przygotowanie zawodów. Złowiono ogółem ponad 18 kg płoci która żywa została wypuszczona do innego jeziora.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Pierwsze zawody na jeź. Płocicz rozstrzygnięte !!! została wyłączona