Wyniki zawodów spinningowych o Puchar firmy STEICO.

przez Adam | 21 czerwca 2020

W dniu 20 czerwca 2020, odbyły się na rzece Wdzie kolejne towarzyskie zawody naszego koła. Rywalizowano o Puchar firmy STEICO, zgodnie z tradycją łowiono wszystkie drapieżniki oprócz szczupaka. Zawody rozpoczęły się odprawą o godz. 5.00 Po czym przystąpiono do wędkowania. Pogoda była ciepła, parna ale obyło się bez deszczu. Do rywalizacji przystąpiło 15 zawodników, z czego 10 złowiło rybę. Brały głównie okonie ale był też jeden pstrąg. Wędkowanie zakończono o godz. 10.30, po czym tradycyjnie gorący posiłek, przygotowany przez kol. Klemensa i jego rodzinę. Zwycięzcą zawodów został kol. Tomasz Miszewski z wynikiem 1990 pkt. drugi był Roland Wegner 1785 pkt. trzeci Henryk Redzimski 1225 pkt czwarty Piotr Reszka 990 pkt. piąty Paweł Narloch 960 pkt. Wymieniona piątka zdobyła punkty do Klasyfikacji na wędkarza roku. Puchary zwycięzcom wręczali prezes koła Adam Pryba i wiceprezes Klemens Rulewski. W tym miejscu składamy gorące podziękowania dla zarządu firmy STEICO która solidnie wsparła nasze koło gotówką.

Po zawodach odbyło się krótkie wyjazdowe posiedzenie Zarządu Kola. Omówiono dwa bieżące tematy Pierwsza sprawa to kwestia zgłoszenia się na zawody i nie przybycia bez powiadomienia o tym organizatorów. Ustalono że taka osoba będzie ponosiła podwójny koszt opłaty pod rygorem niedopuszczenia do kolejnych zawodów. Druga sprawa to ustalono potrzebę remontu kładki na Skrzynkach, wstępna data remontu to środa 24 czerwca po południu, osoby chętne do pomocy mogą się zgłaszać telefonicznie pod nr 517 042 832.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów spinningowych o Puchar firmy STEICO. została wyłączona