Wyniki XXII mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 17 maja 2015

W sobotę 16 maja odbyły się na jeź. Skrzynki kolejne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. Startowało 24 zawodników, chętnych było więcej ale tylko tylu mieści się na kładkach. Po losowaniu stanowisk i zajęciu miejsc o godz. 5.15 zaczęto łowienie, które trwało do godz. 10.15. Po sygnale końcowym zawodnicy zgłaszali się z połowem do komisji sędziowskiej. Złowiono ogółem 8926 g ryb głównie płoci, krąpi, uklei, były też 2 liny. Jest to bardzo słaby wynik na tle lat poprzednich. Pierwsze miejsce zajął kol. Henryk Redzimski wynikiem 1856 pkt. drugie miejsce zajął Maciej Klawikowski 1624 pkt. trzeci był Rafał Polakowski 836 pkt. Kolejne miejsca zajęli: Jarosław Ossowski, Tomasz Miszewski, Krzysztof Liczywek, Adam Kiedrowski, Andrzej Babiński, Krystian Narloch, Piotr Gliniecki,Patryk Gaszkowski, Henryk Krause. Ww. dwunastka zdobyła punkty do GP nizinnej koła. Następnie odbyła się dekoracja zwycięzców, którzy otrzymali Puchary z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Czarna Woda p. Sebastiana Szmidta. Najlepsi zawodnicy otrzymali również nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego ufundowanego przez Gminę Czarna Woda, oraz nasze koło wędkarskie. Odbyło się również wręczenie pamiątkowych statuetek strażnikom leśnym z ndl. Czersk panom Waldemarowi Jeziorskiemu i Marcinowi Żychskiemu którzy opiekują się terenem wokół Skrzynek. Po dekoracji gorący bigos i parówki przygotowany przez kol. Klemensa Rulewskiego, Gospodarz koła podziękował kolegom którzy brali udział w remoncie kładek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za spotkanie nad wodą, oraz zapraszamy na tradycyjny piknik z ok. Dnia Dziecka który planowany jest na początku czerwca. Szczegóły będą w ogłoszeniu na stronie koła.

Zarząd koła nr 52 Czarna Woda.

Tematy: Nieoznaczone | Możliwość komentowania Wyniki XXII mistrzostw koła o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona