Odwiedziny Mikołajkowe u seniorów naszego koła.

przez Adam | 6 grudnia 2020

Tradycyjnie po raz kolejny członek zarządu koła kol. Klemens Rulewski odwiedził seniorów naszego koła tj. osoby 70 plus w sumie 15 osób. Wszyscy seniorzy oprócz życzeń otrzymali mikołajkowe upominki oraz tradycyjny Bożonarodzeniowy opłatek. Koledzy seniorzy byli bardzo ucieszeni i wzruszeni tym że w tym ciężkim pandemicznym okresie pamiętamy o nich. Odwiedziny niestety przebiegały w reżimie sanitarnym, trzeba było zachować dystans i maseczka, nie można było dłużej porozmawiać czy wypić kawę. Akcja zorganizowana głównie przez kol. Klemensa Rulewskiego mogła się odbyć dzięki sponsorom z okolicznych firm. Ofiarodawcy chcą pozostać anonimowi. Dlatego też w imieniu seniorów serdeczne podziękowania za wielkie serce, pamięć i prezenty. Oby za rok mogło być normalniej.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Odwiedziny Mikołajkowe u seniorów naszego koła. została wyłączona