Mamy nową siedzibę naszego koła.

przez Adam | 10 stycznia 2021

Z końcem grudnia decyzją Burmistrza Czarnej Wody pana Arkadiusza Glinieckiego, nasze koło uzyskało pozwolenie na korzystanie z lokalu w budynku starej szkoły podstawowej, na działalność statutową koła. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania panu Burmistrzowi Arkadiuszowi Glinieckiemu, Przewodniczącemu Rady Gminy panu Sebastianowi Schmidtowi za to że gmina docenia naszą działalność. Nową siedzibę będziemy dzielić z Stowarzyszeniem Ogrodowym „Malina”, z którym byliśmy od wielu lat w starym pomieszczeniu, oraz hufcem ZHP Czarna Woda, tutaj otwiera się świetna możliwość współpracy z młodzieżą. Pomieszczenie to wymaga remontu i adaptacji do naszych potrzeb. Trzeba przerobić instalację elektryczną, wstawić oddzielne drzwi wejściowe, adaptować pomieszczenie zaplecza, pomalować, wyremontować podłogę i położyć panele podłogowe. W późniejszym czasie przeprowadzka i wystrój wnętrza. Zarząd koła zwraca się do kolegów którzy mają umiejętności z branży remontowej o pomoc w tych pracach. Chętni proszę się zgłaszać na numer skarbnika 517 042 832. Są już zgłoszeni trzej członkowie zarządu którzy będą prowadzić poszczególne zadania.

Prezes Koła
Adam Pryba

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Mamy nową siedzibę naszego koła. została wyłączona