Wyniki zawodów spławikowych o Puchar Burmistrza Czarnej Wody.

przez Adam | 23 maja 2021

W dniu 22 maja odbyły się pierwsze w tym roku zawody spławikowe naszego koła. Startowało 21 uczestników. Po odprawie i losowaniu stanowisk o godz. 6.00 rozpoczęto wędkowanie. Pogoda była znośna lecz po wczorajszej ulewie rybki nie bardzo chciały brać. Łowiono głównie krąpie leszcze i płotki zdarzył się karaś i trochę drobnicy czyli ukleje i jazgarze. Wędkowano do godz. 10.00 po czym do oceny przystąpiła komisja sędziowska. W międzyczasie zawodnicy posilali się gorącą grochówką przygotowaną przez kol. Klemensa Rulewskiego. Po posiłku ogłoszono wyniki zawodów, najlepszy wynik osiągnął Henryk Redzimski który zdeklasował resztę stawki. Puchary najlepszym wręczał Burmistrz Arkadiusz Gliniecki. Kol. Henryk Redzimski zajął pierwsze miejsce 15 pkt. drugi Adam Pliszka 12 pkt. trzeci Andrzej Babiński10 pkt. czwarty Ryszard Korczak 9 pkt. piąty Rafał Polakowski 8 pkt. szósty Jarosław Ossowski 7 pkt. W sumie sklasyfikowanych zostało 13 zawodników. Największą rybę zawodów złowił Rafał Polakowski był to leszcz o wadze 1055 g. Ogłoszono wynik z klasyfikacji na najlepszego wędkarza nizinnego roku 2020 został nim Adam Kiedrowski który otrzymał z rąk Prezesa Adama Pryby okazały Puchar. Po dekoracjach do wędkarzy krótkie przemówienie wygłosił Burmistrz Arkadiusz Gliniecki mówiąc pozytywnie o działalności naszego koła, oraz o planach gminy z szczególnym naciskiem na budowę mostu nad Wdą przy przedszkolu. Po czym spotkanie zakończono bo w naszym domku nad wodą pojawiły się pisklęta drozda, które domagały się karmienia a obecność wędkarzy im przeszkadzała. Następne zawody 12 czerwca o szczegółach poinformuję,

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów spławikowych o Puchar Burmistrza Czarnej Wody. została wyłączona