Ciekawostki z życia koła.

przez Adam | 18 marca 2024

Z przyjemnością informuję że kol Mateusz Główczewski członek naszego koła, zajął trzecie miejsce w silnie obsadzonych zawodach spinningowych o Puchar Przewodniczącego Rady miasta Żukowa. Zawody odbyły się 17 marca na Raduni, startowało 32 zawodników z 9 pomorskich miast i jeden przedstawiciel Bydgoszczy. Kolega Mateusz złowił 40 cm pstrąga potokowego.                                                    Brawa dla Mateusza!!!

Również czł. uczestnik z naszego koła kolega Szymek Belka popisał się dużą wiedzą  w konkursie wiedzy wędkarskiej  zorganizowanej przez Zarząd Okręgu Gdańsk. W silnej konkurencji z kolegami ze szkółek wędkarskich zakwalifikował się  do finału i ostatecznie uplasował się w połowie stawki.                                                                                                                                                                                                               Brawa dla Szymka.

Nasz łowca okazów kol. Marcin Tomana, po dwóch ubiegłorocznych medalowych rybach w styczniu 2024 złowił na jeź. Szteklin okonia na brązowy medal. Metoda błystka podlodowa, 40 cm; 0,95kg.     Gratulacje.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Ciekawostki z życia koła. została wyłączona