Wyniki Podlodowych Zawodów o Puchar Burmistrza

przez Kris | 27 stycznia 2009

W dniu 24 stycznia, korzystając ze sprzyjającej aury zimowej, po dwóch latach przerwy, odbyły się podlodowe mistrzostwa Koła u Puchar Burmistrza Czarnej Wody. Zawody odbyły się na jeziorze Skrzynki. Startowało 19 zawodników w tym 3 członów uczestników. Grubość lodu wynosiła około 22 cm.

Najbardziej skutecznym łowcą okazał się kol Adam Kiedrowski. Drugie miejsce zajął Zenon Chełmowski. Kolejne miejsca zajęli: Roman Gaszkowski, Grzegorz Ebertowski, Zdzisław Paszek, Patryk Gaszkowski. Wśród juniorów najlepszy był Karol Kurszewski. Nagrody ufundował Urząd Miejski w Czarnej Wodzie oraz Senator RP Andrzej Grzyb. Puchar zwycięzcy wręczył Burmistrz Czarnej Wody Jan Grzonka.

Na zakończenie zawodów było ognisko, kiełbaski oraz smaczny bigos przyrządzony przez niezawodnego kucharza Klemensa Rulewskiego.

Tematy: Zawody | Możliwość komentowania Wyniki Podlodowych Zawodów o Puchar Burmistrza została wyłączona