XXI piknik wędkarski dla dzieci za nami.

przez Adam | 14 czerwca 2016

W dniu 11 czerwca nad jeź. Szarmachy, odbył się tradycyjnie jak co roku piknik z okazji Dnia Dziecka. W zawodach wędkarskich wzięło udział 34 dzieci podzielonych na dwie grupy wiekowe. Po dwóch godzinach wędkowania wyłoniono zwycięzców. W grupie dzieci młodszych do lat 10 w której było 19 osób pierwsze miejsce zdobył Łukasz Polakowski, drugie miejsce zajął Jakub Piesik a trzecie Jan Ostrowski. W grupie 11 do 13 lat w której startowało 15 zawodników zwyciężył Mateusz Makowski, drugi był Grzegorz Kurszewski a trzecia Agnieszka Pryba.

Wszystkie złowione  rybki wróciły z powrotem do wody, której nawiasem mówiąc jest w jeziorku co roku mniej. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej z grup otrzymali  puchary oraz dyplomy, które wręczali Prezes koła wędkarskiego Czarna Woda Stefan Wasiniewski oraz Dyrektor firmy Steico Sebastian Fabiś. Każde dziecko biorące udział w pikniku niezależnie od wyniku otrzymało nagrodę rzeczową oraz słodycze. Oprócz zawodów wędkarskich były przeprowadzone konkursy zręcznościowe oraz pokazy Straży Pożarnej z Czarnej Wody która przyjechała w tym celu nad jezioro.

Cała imprezę przygotował Stefan Wasiniewski, prowadzenie bufetu Danka Wasiniewska, Hanna Rulewska, bracia Piotr i Jacek Glinicki, prowadzenie zawodów Henryk Redzimski i Adam Pliszka.

Wszystkim tym 0sobom oraz strażakom w imieniu dzieci składamy serdeczne podziękowania. Szczególnie gorące podziękowania należą się sponsorom dzięki którym ten Piknik się odbył. Są to Urząd Miasta Czarna Woda, firma Steico, Drew Trans, koło PZW Czarna Woda, AD-BUD Adam Pryba, Skup Zł0mu Roman Gaszkowski, sklep wędkarski Sobczak  Chojnice, Gabriel Gałgan, Bartosz Pliszka.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania XXI piknik wędkarski dla dzieci za nami. została wyłączona