Wyniki zawodów o Puchar Prezesa.

przez Adam | 19 września 2016

W dniu 10 września odbyły się zawody gruntowe o Puchar Prezesa koła. W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Do klasyfikacji zaliczano ryby o długości od 18 cm. Wędkowanie przy mglistej, ciepłej pogodzie trwało ponad cztery godz. Zwycięzcą został Remigiusz Kiedrowski z wynikiem 682 pkt. Drugi był Tomasz Miszewski – 444 pkt. Trzeci Jacek Glinicki – 401 pkt. Kolejne miejsca zajęli : Marek Makowski, Jarosław Ossowski, Andrzej Babiński. Zawody te były ostatnimi w klasyfikacji GP nizinnej na rok 2016. Po zawodach wręczenie Pucharu zwycięzcy oraz nagród dokonał Prezes kola kol. Stefan Wasiniewski.

Przed nami jeszcze ostatnie w tym roku zawody tj. Lipień Wdy. Do zobaczenia nad wodą.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów o Puchar Prezesa. została wyłączona