XX TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE ”PSTRĄG WDY 2017” IM. E. JĘDRZEJEWSKIEGO

przez Przemek | 15 kwietnia 2017

W sobotę 8 kwietnia odbyły się po raz dwudziesty z rzędu zawody spinningowe ”PSTRĄG WDY 2017”.

Na miejscu zbiórki o godz. 6.00 ,stawiło się 34 uczestników. Są to zawody otwarte więc przyjechali koledzy wędkarze z Tczewa, Skarszew,Starogardu Gd, Śliwic,Rytla, Żukowa i Czarnej Wody. W tym roku organizatorzy, w związku że była to impreza jubileuszowa, dopuścili do połowu oprócz Wdy , wszystkie dopływy tej rzeki. Wydłużono czas trwania zawodów do 6 godz.

Do punktacji zaliczono pstrąga potokowe od 34 cm, trocie,łososia i głowacicę .Oczywiście te ostatnie trzy gat. są bardzo rzadko spotykane we Wdzie ,ale nigdy nic nie wiadomo.

Pogoda raczej sprzyjała ,także wyniki też nie były najgorsze.

I tak : I miejsce  zajął Adam Kiedrowski z Czarnej Wody (po raz trzeci w historii zawodów)

II miejsce – Tomasz Miszewski z Czarnej Wody

III miejsce – Jacek Gliniecki z Czarnej Wody

IV miejsce-  Marcin Czapiewski ze Starogardu Gdańskiego

V miejsce – Przemek Wieczerzycki z Czarnej Wody

VII miejsce – Piotr Gierszewski z Rytla

VIII miejsce – Jerzy Szlęk z Czarnej Wody

IX miejsce -Roland Wegner Z Czarnej Wody

Po wręczeniu pucharu dla zwycięzcy i rozdaniu wartościowych nagród i upominków dla wszystkich uczestników, odbyła się tradycyjna biesiada przy ognisku. Organizatorzy przygotowali potrawy z grilla, napoje i grzaniec.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów tej imprezy tj. Jarosław Kłopotek z Bydgoszczy główny i wieloletni (16 lat) sponsor, Mirosław Chmara Olimpijczyk z Seulu, Firma „DRAGON”z Białych Błot, Adam Pryba z Czarnej Wody. Dziękujemy również Piotrowi Glinieckiemu i Piotrowi Jędrzejewskiemu, którzy juz od wielu lat ”walczą” przy grillach oraz Państwu Sękowskim za udostępnienie miejsca na biesiadę.

Zawody organizował KLUB SPINNINGOWO -MUCHOWY ” KIEŁŻ” działający przy naszym kole wędkarskim

 

 

 

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania XX TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE ”PSTRĄG WDY 2017” IM. E. JĘDRZEJEWSKIEGO została wyłączona