Wyniki zawodów spinning dwóch jezior.

przez Adam | 16 października 2022

W dniu 15.10 2022, odbyły się na jeź. Skrzynki i Smolnik ostatnie w tym sezonie zawody naszego koła. Walczono o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Czarna Woda. Były to zawody dla aktywu koła za pracę w ciągu roku tj. remonty kładek, przygotowanie materiałów na remonty, sprzątanie brzegów jezior, udział w zawodach poza kołem itp. Startowało 16 uczestników, odprawa o godz. 7.00 łowiono do godz. 12.00. Pogoda w miarę dobra, na koniec trochę deszczu. Zakończenie w siedzibie koła gdzie na uczestników czekał gorący bigos przygotowany przez kol. Prezesa Adama Prybę. Pierwsze miejsce zajął kol. Redzimski Henryk 1440 pkt. drugie Stawicki Łukasz 220 pkt. trzecie Wasiniewski Stefan 200 pkt. Reszta stawki solidarnie zajęła czwarte miejsce. Puchary zwycięzcom wręczał Przewodniczący Rady Gminy pan Sebastian Schmidt, który pogratulował zwycięzcom sukcesu. A także omówił sytuację w Gminie i odpowiadał na pytania wędkarzy. Po części oficjalnej otwarte posiedzenie Zarządu koła, omówienie przygotowań do zebrania koła oraz planów na rok 2023, który jak wiemy będzie rocznicą 70 lecia powstania naszego koła.

Tematy: Ogłoszenia | Możliwość komentowania Wyniki zawodów spinning dwóch jezior. została wyłączona